Nikon Polska rusza z nowym programem edukacyjnym „Akcja (foto)edukacja”

banner4 „Akcja (foto)edukacja” jest adresowana do uczniów oraz pedagogów. Celem działań jest wyrównanie dostępu młodzieży do wiedzy fotograficznej. Jej pierwsza edycja to również szansa na wygranie wielu cennych nagród m.in. stypendium naukowego o wartości 10 000 zł oraz sprzętu fotograficznego.

Inspiracja, nauka, motywacja – tak w skrócie można określić główne założenia programu „Akcja (foto)edukacja”. Inicjatywa stanowi rozwinięcie realizowanych do tej pory działań firmy Nikon Polska w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Projekt jest skierowany do młodych ludzi, zainteresowanych rozwijaniem wiedzy oraz umiejętności fotograficznych, zarówno pod względem technicznym jak i twórczym.

Pierwsza edycja programu obejmuje osiem lekcji on-line, dostępnych na portalu edukacyjnym http://www.szerokikadr.pl. W trakcie zajęć e-learningowych uczestnicy będą mogli zdobyć podstawową wiedzę z zakresu głównych obszarów fotograficznych, takich jak fotografia reportażowa, portretowa, nocna czy makrofotografia. Każda lekcja obejmuje podaną w przystępnej formie część teoretyczno-poradnikową oraz zajęcia praktyczne w postaci zadania domowego, które pozwoli w praktyce zweryfikować zdobytą wiedzę oraz rozwijać nabyte umiejętności.

Źródło: szerokikadr.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s