„Fuck for Forest” – Golasów nie było na placu Zbawiciela

fuck for forest-684x0Internet się zagotował, bo aktywiści z Fuck for Forest dadzą czadu pod tęczą na pl. Zbawiciela. Ma być goło i wesoło. Tłum, wyczekiwanie, a w kościele modły w obronie moralności. A tu wielkie nic – golasów wczoraj (8.05.2013r.) nie było

Fuck for Forest założyli w Norwegii Leona Johansson i Tommy Hol Ellingsen. Działalność publiczną zainicjowali na koncercie rockowym „Wytryski”, uprawiali seks na scenie w czasie festiwalu Quart w 2004 r. w miejscowości Kristiansand (południe kraju). Bezpruderyjna para młodych ludzi hołdująca wolnej miłości utworzyła stronę internetową. Udostępnia na niej treści pornograficzne przygotowane metodą chałupniczą (początkowo własnej produkcji, teraz każdy może przesłać własne zdjęcia czy filmiki). Kto chce obejrzeć seks, w tym grupowy i często na łonie natury – np. konarach drzew, płaci 15 dol. Z tego 3 dol. idą na pokrycie kosztów działalności, a 12 dol. trafia do kasy, z której aktywiści ratują lasy, głównie deszczowe, ale też np. w Słowacji.

Aktywiści FfF trafili nawet przed oblicze sądu w Oslo. W 2011 r. w święto Wniebowstąpienia Pańskiego obnażyli się i próbowali uprawiać seks przy ołtarzu w tamtejszej katedrze. Sąd uznał ich zachowanie za obsceniczne i obciążył grzywną. Tommy na znak protestu spuścił przed składem orzekającym spodnie i majtki. Ekodziałacze powtarzają, że to absurd, by zwierzęta miały więcej praw niż ludzie, bo mogą kopulować wszędzie.

Źródło: http://warszawa.gazeta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s