Zmeniamy się dla Was na Czwarty SektoR

Trzy lata CSRwObiektywie za nami…

Był to czas owosnych spotkań, warsztatów, ciekawych projektów, wspaniałych znajomości, z których większość przetrwała do dziś.

W pierwszym roku portal odwiedziło prawie 2000 niepowtarzalnych użytkowników, już po drugim roku liczba ta wzrosła do prawie 14000, a w trzecim roku wyniosła już ponad 17000!! Dziękuję!

Pomimo tego, że piszę często o mało popularnych tematach, podaję niewygodne dla firm przykłady i case studies, to cieszę się, że chcecie to czytać i szukacie tego typu informacji.

Czego możecie spodziewać się po Czwartym Sektorze?

Ponieważ wyszukiwanie informacji o tematyce zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu sprawia mi dużą frajdę, będę to nadal robić. Nowością będą przykłady zrównoważonych przedsiębiorstw, konkretne przyklady wdrożenia i rozwoju strategii zrównoważonego rozwoju oraz innowacje w tym temacie. Do tego cykle artykułów, konkursy, warsztaty… Będzie się sporo działo, ponieważ nie znoszę stagnacji, a na świecie dzieje się tyle ciekawych rzeczy.

Dziękuję, że jesteście ze mną! Dołączajcie, komentujcie, udostępniajcie i wymieniajcie informacjami. Niech Czwarty Sektor będzie wspólną platformą współpracy i wymiany międzysektorowej.

Pozdrawiam

Konstancja Tanjga

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s