Tydzień Wolontariatu w Avivie

Drugi tydzień grudnia odbył się w Avivie pod hasłem: dzielimy się tym, co najlepsze. Przez pięć dni Wolontusie zorganizowali wydarzenia, których celem było podsumowanie roku, podziękowanie i docenienie, pochwalenie się naszymi działaniami, ale również powitanie nowych Wolontariuszy.

To ponad rok temu na jednym z cotygodniowych spotkań z wolontariuszami, kiedy to opracowywalismy plan działania na kolejny rok, padła propozycja, abyśmy nazwali siebie Drużyną Pana Pikusia, czyli Wolontusie. Przyjęło się i tak zostało.
Tydzień Wolontariatu, który właśnie się zakończył obfitował w spotkania i rozmowy.
We wtorek świętowalismy pierwsze urodziny Wolkntusiów. W środę natomiast w ramach akcji bożonarodzeniowej Qurier Świętego Mikołaja odwiedziły nas dzieci ze szkoły w Staświnach. Obejrzeliśmy ich występ, ktory trzeba było kończyć, ponieważ przyjechał Mikołaj z prezentami. Po rozdaniu prezentów, króre dzieci przyjęły z radością i wdzięcznością zaprosiliśmy je do CN KOPERNIK, gdzie z Wolontusiami oglądały wystawy.
W tym tygodniu rownież w biurze głównym zbieraliśmy dary dla domu dziecka w Równem, zawieszalismy dobre życzenia na choince, braliśmy udział w warsztatach robienia świątecznych ozdób zorganizowanych przez Spółdzielnię MaM oraz kiermasz świąteczny Warsztatów Terapii Zajęciowej na Karolkowej w Warszawie.

IMG_1678.JPG

IMG_1659-1.JPG

IMG_1679.JPG

IMG_1686.JPG

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s