„Projekt: Zielony Staż”

Rusza II edycja konkursu Fundacji Myśli Ekologicznej – „Projekt: Zielony Staż”. W tym roku jest organizowany pod honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy. Sponsorem Głównym tegorocznej edycji jest EDF Polska S.A.
Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają studentów i absolwentów krakowskich uczelni wyższych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w realizacji projektów z zakresu ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.
Aby wziąć udział w konkursie należy do 15 lutego 2015 roku przesłać formularz zgłoszeniowy na adresaplikuj@zielonystaz.pl 
W marcu 2015 r. organizatorzy zaproszą chętnych na profesjonalne warsztaty do EDF Polska S.A., podczas których uczestnicy zyskają możliwość dowiedzenia się jak konstruuje się projekt oraz zgłębią swoją wiedzę na temat działalności przedsiębiorstwa energetycznego. Na kolejnym etapie konkursu uczestnicy będą mieli czas na stworzenie projektu w jednym z tematów określonych przez EDF Polska S.A. i przesłanie go do 3 kwietnia 2015 r. Laureatom konkursu zostanie zaoferowana możliwość odbycia płatnego stażu w siedzibie sponsora, w ramach którego zostaną zrealizowane zwycięskie projekty.
Celem konkursu jest powiązanie kreatywności młodych ludzi z doświadczeniem biznesu w ramach autorskich projektów z dziedzin ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, możliwych do realnego i praktycznego zastosowania.
Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkursu dostępne są na stronie internetowej www.zielonystaz.pl oraz profilu Fundacji Myśli Ekologicznej na Facebook’uwww.facebook.com/FundacjaMysliEkologicznej
Plakat_II_PZS
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s