Inteligentna szczoteczka do zębów utrwala dobre nawyki

Jak w większości dziedzin opieki zdrowotnej, najlepszym rozwiązaniem jest zapobieganie chorobom. Propozycja beam.dental to pakiet, który zawiera ubezpieczenie zdrowotne, produkty do pielęgnacji jamy ustnej, aplikację oraz sieć dentystów.

Działanie Beam.dental opiera się na twierdzeniu, że na zdrowiu korzystają wszyscy, więc stawia przede wszystkim na zapobieganie i utrwalanie pozytywnych nawyków pacjentów.

Belka-dentystycznego insureance-prewencyjny-dane

Każdy klient otrzymuje zestaw profilaktyczny – w tym inteligentną elektryczną szczoteczkę do zębów, nici i pastę oraz konto na beam.dental. Szczotka i aplikacja łączą się przez Bluetooth i przekazują infromacje naszemu dentyście o tym jak często, jak długo i w jaki sposób szczotkujemy zęby. Dobre nawyki są nagradzane gwiazdkami, które następnie można wymienić np. na nowe końcówki szczoteczki. Aplikacja współpracuje z ponad 95,000 dentystów w USA i pozwala ustalać terminy wizyt stomatologicznych za pośrednictwem aplikacji oraz uzyskać zniżki na leczenie do 50 procent dla nich i ich rodzin.

Źródło: www.beam.dental

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s