Mapy tras narciarskich w darmowej aplikacji

Narciarze i snowboardziści zawsze chcą wiedzieć, jakie warunki panują aktualnie na stoku, ale zwykle nie mają czasu lub zasobów dostępnych, z których takie informacje mogliby otrzymać. FATMAP to aplikacja oferująca 3D mapping w górach.
Film poniżej pokazuje, jak to działa:

Aplikacja posiada szczegółowe mapy gór i tras, wykorzystuje też wysokiej rozdzielczości zdjęcia satelitarne. Inforujme narciarzy o warunkach na stokach takich, jak nacylenie, poziom trudności i wysokość. Ma również na celu sprawić, że śnieżna przygoda będzie bezpieczniejsza, przekazując im informacje na temat ryzyka lawinowego i niebezpiecznych szczelin. Co więcej, mapa 3D umożliwia użytkownikom wyszukiwanie konkretnych tras i oglądać je w trybie fly-through z perspektywy narciarza.
fatmap

FATMAP posiada również informacje na temat lokalnych restauracji, przystanków autobusowych i punktów pierwszej pomocy. Wycieczki z FATMAP mogą być połączone z kontami społecznościowymi użytkowników tak, aby mogli nagrać swoje przejazdy, udostępniać nowe trasy i lokalizacje.

Aplikacja ma teraz dane z ponad 25 ośrodków w USA, Kanadzie, Włoszech, Francji, Szwajcarii i Austrii i można ją pobrać za darmo z App Store i Google Play.

Źródło: fatmap.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s